Bļugers aktīvs, “Canucks” mājās piekāpjas “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 18 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 54,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 19. sekundē “Canucks” aizsargs Noa Džūlsens atklāja spēles rezultātu. Sestajā minūtē Gabriels Vilardi vairākumā gan panāca neizšķirtu.

Šons Monahens desmitajā minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru un deva pārsvaru “Jets”, taču 15. minūtē Tailers Maierss izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Gabriels Vilardi vēlreiz izvirzīja vadībā Vinipegas klubu, bet desmitajā minūtē Marks Šaifle dubultoja pārsvaru, ko “Jets” arī noturēja līdz spēles beigām.

Konors Helebaks atvairīja 35 no 37 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 24 no 28 “Jets” raidījumiem.

Bļugers šosezon 42 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 80 punktiem 56 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Jets” ar 71 punktu 52 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 19. februārī viesos plkst. 21:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”.