Bļugers aktīvs, “Canucks” izlaiž divu vārtu pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 3:0, 0:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Detroitas “Red Wings” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un trīs sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 62,5% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultātu jau 45. sekundē atklāja “Red Wings” uzbrucējs Lūkass Reimonds, taču otrās trešdaļas otrajā minūtē Nilss Hoglanders izlīdzināja rezultātu.

Filips Hroneks 12. minūtē izvirzīja vadībā “Canucks”, bet Eliass Petersons 14. minūtē panāca 3:1 Vankūveras kluba labā.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Daniels Sprongs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču astotajā minūtē Maikls Rasmusens panāca neizšķirtu.

Papildlaikā “Red Wings” aizsargs Džeiks Valmans realizēja soda metienu un izrāva uzvaru savai komandai.

Alekss Laions atvairīja 28 no 31 “Canucks” metiena, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 23 no 27 “Red Wings” raidījumiem.

Bļugers šosezon 38 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 74 punktiem 52 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Red Wings” ar 60 punktiem 51 cīņā ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 11. februārī viesos plkst. 20:30 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals”.