Bļugeram viens metiens, “Canucks” mājās uzveic “Ducks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 34 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus,  uzvarēja 54,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Broks Besers atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Raiens Stroums vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 32. sekundē Eliass Petersons vēlreiz izvirzīja vadībā Vankūveras komandu, bet 48 sekundes pirms pamatlaika beigām Broks Besers pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Ducks” vārtos.

Tečers Demko atvairīja 30 no 31 “Ducks” metiena, bet Džons Gibsons tika galā ar 24 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon deviņās spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 31 punktu 23 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Ducks” ar 18 punktiem 22 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Rietumu konferencē. Anaheimas klubs zaudējis septiņas spēles pēc kārtas.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 1. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.