Bļugeram rezultatīva piespēle, “Penguins” izlaiž pārsvaru un zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:6 (3:2, 0:1, 0:3) mājās piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 13 minūtes un 58 sekundes, guva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Tāpat, Bļugers uzvarēja 50% iemetienu.

Pirmā perioda 45. sekundē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Braiens Rasts, bet 16 sekundes vēlāk Markuss Johansons izlīdzināja rezultātu. Astotajā minūtē pēc Dmitrija Orlova vārtu guvuma vadību pārņēma “Capitals”.

Perioda izskaņā “Penguins” gan spēja ātri gūt divus vārtus un atgūt priekšrocību mačā – 19. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās veterāns Džefs Kārters, bet 20. minūtē pēc Krisa Letanga un Teodora Bļugera piespēlēm ripu vārtos raidīja Braiens Boils.

Otrajā trešdaļā “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins vairākumā izlīdzināja rezultātu. Trešajā mača nogrieznī Vašingtonas komanda guva trīs vārtus – Toms Vilsons izvirzīja vadībā “Capitals”, bet Jevgēņijs Kuzņecovs un Martins Fehervārijs iemeta ripu tukšos vārtos, nodrošinot uzvaru savam klubam.

Tristans Džarijs atvairīja 39 no 43 “Capitals” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 29 no 32 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” šosezon 73 mačos nopelnījuši 92 punktus un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Vašingtonas “Capitals” ir astotie Rietumu konferencē 88 punktiem 71 cīņā.