Bļugeram punkts, “Canucks” sausā pieveic Balinska “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) apspēlēja Uvja Balinska Floridas “Panthers” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 23 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 66,7% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Tikmēr Balinskis šajā mačā vien astoņās minūtēs un 23 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Andrejs Kuzmenko, bet 14. minūtē pēc Teodora Bļugera piespēles Dakota Džošua dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Dakota Džošua panāca 3:0 Vankūveras komandas labā, bet 16. minūtē Broks Besers vairākumā guva ceturtos “Canucks” vārtus.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva un Bļugera klubs svinēja uzvaru.

Tečers Demko atvairīja visus 36 “Panthers” metienus, bet Sergejs Bobrovskis pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 17 “Canucks” raidījumiem. Entonijs Stolārzs tika galā ar vienīgo atlikušo metienu.

“Canucks” ar 41 punktu 30 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Panthers” ar 36 punktiem 29 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 16. decembrī viesos plkst. 21:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”, bet Balinska komanda sezonu turpinās 17. decembrī izbraukumā plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers”.