Bļugeram pirmie varti sezonā, “Canucks” zaudē bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos zaudēja Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Teodors Bļugers 13 minūtēs un 33 sekundēs guva vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 53,3% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 13. minūtē spēles rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders, bet 18. minūtē Taisons Foersters vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Teodors Bļugers pēc lieliskas Dereka Forborta piespēles vēlreiz deva priekšrocību “Canucks”.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Kems Jorks gan spēja panākt neizšķirtu. Papildlaikā neviena no komandām nespēja gūt vārtus, bet pēcspēles metienos uzvaru svinēja “Flyers”.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Kevins Lankinens atvairīja 29 no 31 “Flyers” metiena, bet Samuels Ersons tika galā ar 24 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Šī bija “Canucks” otrā cīņa regulārajā sezonā. Kopumā klubs nopelnījis divus punktus.

Nākamo spēli abu latviešu klubs aizvadīs 16. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Zemgus Girgensona Tampabejas “Lightning”.