Bļugeram negatīva lietderība, “Canucks” mājās zaudē “Capitals” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 11 minūtēs un 54 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Broks Besers atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Toms Vilsons panāca izlīdzinājumu.

Nepilnas divas minūtes vēlāk “Capitals” kapteinis Aleksandrs Ovečkins izvirzīja vadībā savu klubu. Viesiem šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 22 no 24 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 21 no 22 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 54 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 92 punktiem 68 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Capitals” ar 72 punktiem 66 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs abu latviešu klubam klubam paredzēts 20. martā mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” vienību.