Bļugeram divi metieni, “Canucks” piekāpjas “Avalanche” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:5 (1:2, 1:0, 0:3) zaudēja Kolorado “Avalanche” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 31 sekundē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 38,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 17. minūtē “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Valērijs Ņičuškins vairākumā panāca neizšķirtu.

19. minūtē Džonatans Druins izvirzīja vadībā mājiniekus, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Džei Tī Millers izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Railijs Tafts panāca 3:2 “Avalanche” labā, Keils Makars 13. minūtē dubultoja Kolorado kluba pārsvaru, bet 17. minūtē Mikko Rantanens pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 27 no 29 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 20 no 24 “Avalanche” raidījumiem.

Bļugers šosezon sešās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 27 punktiem 20 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Avalanche” ar 24 punktiem 18 mačos ierindojas piektajā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 25. novembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Kraken” vienību.