Bļugeram desmitā piespēle sezonā, “Canucks” pieveic “Devils” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 6:4 (0:0, 4:2, 2:2) uzvarēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 36 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 47,1% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet otrā perioda 41. sekundē “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersona atklāja mača rezultātu, ceturtajā minūtē Džei Tī Millers dubultoja pārsvaru.

Vēl 64 sekundes vēlāk Millers panāca 3:0 “Canucks” labā, taču septītajā minūtē Kolins Millers vienus vārtus atguva.

Ēriks Haula 23 sekundes pirms pirmā perioda beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet tikai 12 sekundes vēlāk Konors Gārlands atjaunoja viesu divu vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Eliass Petersons guva piektos “Canucks” vārtus, bet Kolins Millers 11. minūtē tika pie trešajiem “Devils” vārtiem.

Mājinieku kapteinis Niko Hišīrs 13. minūtē spēja vēlreiz samazināt rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem, taču 19. minūtē Dakota Džošua pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Devils” vārtos. Šajā vārtu guvumā piespēli nopelnīja arī Teodors Bļugers.

Tečers Demko apstādināja 21 no 25 “Devils” metieniem, bet Niko Douzs tika galā ar 36 no 41 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 25 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 53 punktiem 39 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Devils” ar 44 punktiem 38 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 9. janvārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Rangers”.