Bļugeram četras soda minūtes, “Canucks” turpina punktu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un desmit sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% iemetienu, nopelnīja četras soda minūtes un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Canucks” spēles rezultātu atklāja jau otrajā minūtē, kad vārtus guva Piuss Suters. Septītajā minūtē Vankūveras kluba kapteinis dubultoja pārsvaru.

Atlikušajā spēles daļā “Canucks” izdevās neitralizēt “Blackhawks” uzbrukumu un izcīnīt sauso uzvaru.

Tečers Demko apstādināja katru no 31 “Blackhawks” metiena, bet Petrs Mrazeks tika galā ar 27 no 29 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 33 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 68 punktiem 47 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blackhawks” ar 30 punktiem 47 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Vankūveras vienība izcīnījusi uzvaru pēdējās astoņās no deviņām spēlēm, nopelnot punktu katrā no šīm cīņām.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 25. janvārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sentluisas “Blues”.