Bļugeram “-1”, “Canucks” izlaiž pārsvaru, bet izcīna uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Bļugers šajā spēlē 17 minūtēs un 36 sekundēs pa vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 58,8% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Sems Lafertijs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Iļja Mihejevs dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Džordans Martinuks 29 sekundes vēlāk vienus vārtus atguva.

Džei Tī Millers 14. minūtē atjaunoja Vankūveras kluba divu vārtu pārsvaru, taču 20. minūtē Breidijs Šejs vairākumā guva otros “Hurricanes” vārtus.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Stefans Neisens panāca izlīdzinājumu. Ceturtajā minūtē Eliass Petersons vēlreiz deva priekšrocību “Canucks”, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.,

Tečers Demko atvairīja visus 26 “Hurricanes” metienus, bet Anti Rānta apstādināja 15 no 17 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 14 spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Canucks” ar 37 punktiem 28 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 29 punktiem 27 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 13. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” vienību.