Bļugera un Šilova “Canucks” mājās pieveic Girgensona “Sabres” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) apspēlēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” vienību.

Bļugers šajā spēlē 11 minūtēs un 54 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 54,5% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Girgensons desmit minūtēs un 24 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Konors Gārlands, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Eliass Petersons dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Rasmuss Dalīns vienus vārtus atguva, taču 19. minūtē Eliass Petersons ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos.

Radmiss Dalīns 21 sekundi pirms pamatlaika beigām vēl samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties Bufalo klubam neizdevās.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 15 no 17 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 31 no 33 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 55 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles, bet Girgensons 52 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 94 punktiem 69 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Sabres” ar 71 punktu 70 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 22. martā mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens”.

Tikmēr Girgensona vienība sezonu turpinās 22. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers”.