Bļugera piespēle palīdz “Penguins” nonākt uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 7:2 (1:1, 5:1, 1:0) mājās uzveica Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmās trešdaļas trešajā minūtē Ņujorkas kluba uzbrucējs Aleksis Lafrenjē atklāja mača rezultātu, bet “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs 12. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Maks Matesons otrā perioda ceturtajā minūtē izvirzīja vadībā Pitsburgas klubu, bet vien 24 sekundes vēlāk Džeiks Gencels dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Teodors Bļugers no laukuma stūra izdarīja piespēli aizsargam Markam Frīdmanam, kurš nekļūdīgi raidīja ripu vārtos un panāca rezultātu 4:1 “Penguins” labā.

Ādams Fokss 15. otrā perioda minūtē samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, bet Dentons Hainens un Džefs Kārters trešdaļas izskaņā guva divus vārtus un panāca četru vārtu priekšrocību “Penguins”.

Trešo mača nogriezni “Rangers” vārtos iesāka Aleksandrs Georgijevs. Jevgēņijs Malkins nepilnas astoņas minūtes līdz beigām guva septītos vārtus “Penguins” labā un Teodora Bļugera klubs nokļuva vienas uzvaras attālumā no otrās play-off kārtas.

Igors Šestjorkins pirms nomaiņas atvairīja 22 no 24 “Penguins” metieniem, bet Luijs Domings tika galā ar 32 no 36 “Rangers” raidījumiem. Aleksandrs Georgijevs atvairīja desmit no 11 metieniem.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja 11 minūtes un 42 sekundes, nopelnīja rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja 83% iemetienu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.