Bļugera piespēle palīdz “Canucks” triumfēt Klusā okeāna divīzijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) pieveica Kalgari “Flames” vienību.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 15 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 100% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”

Pirmā perioda 13. minūtē pēc Teodora Bļugera piespēles Tailers Maierss mazākumā atklāja spēles rezultātu.

14. minūtē Nilss Hoglanders dubultoja pārsvaru, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Dakota Džošua panāca 3:0 “Canucks” labā.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Breidens Pahals guva pirmos “Flames” vārtus, taču 16. minūtē Džei Tī Millers guva ceturtos mājinieku vārtus.

Tečers Demko atvairīja 39 no 40 “Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrems tika galā ar 27 no 31 “Canucks” raidījuma..

Bļugers šosezon 67 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

Jāpiemin, ka hokejists atjaunojis personisko NHL rezultativitātes rekordu. Bļugers 28 punktus nopelnīja arī 2021./2022. gada sezonā, kad viņš Pitsburgas “Penguins” rindās guva deviņus vārtus un atdeva 19 piespēles.

“Canucks” ar 109 punktiem 81 spēlē atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flames” ar 79 punktiem 81 cīņā ierindojas 11.  pozīcijā Rietumu konferencē.

Vankūveras komanda arī nodrošinājusi pirmo vietu Klusā okeāna divīzijā.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 19. aprīlī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets”.