Bļugera “Penguins” sausais zaudējums Ņujorkā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus pavadītajās 15 minūtēs un 52 sekundēs bloķēja pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 67% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījas, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Frenks Vatrano atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Artēmijs Panarins palielināja Ņujorkas kluba pārsvaru līdz divām ripām.

Trešajā mača nogrieznī Draidens Hants raidīja ripu tukšos Pitsburgas “Penguins” vārtos, sagādājot Bļugera klubam trešo zaudējumu pēc kārtas.

Tristans Džarijs šajā mačā tika galā ar 21 no 23 “Rangers” raidījumiem, bet Igors Šestjorkins atvairīja visus 30 “Penguins” metienius.

Teodors Bļugers šosezon 55 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu “+8”.

Pitsburgas vienība ar 92 punktiem 72 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē. Ņujorkas “Rangers” klubs ar 98 punktiem 72 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.