Bļugera “Canucks” piedzīvo sauso zaudējumu NHL līderu cīņā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 46 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 69,2% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultātu “Bruins” atklāja jau 32. sekundē, kad vārtus mazākumā guva mājinieku kapteinis Breds Maršāns, bet 16. minūtē Dentons Hainens dubultoja pārsvaru – atkal mazākumā.

Otrās trešdaļas 34. sekundē Morgans Gīkijs palielināja Bostonas kluba priekšrocību līdz trim ripām, bet Pāvels Zaha 15 sekundes vēlāk panāca 4:0 “Bruins” labā, ko mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Līnuss Ulmarks atvairīja visus 17 “Canucks” metienus, bet Tečers Demko tika galā ar 21 no 25 “Bruins” raidījumiem.

Bļugers šosezon 37 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 73 punktiem 51 spēlē atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Bruins” ar 73 punktiem 51 cīņā ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka šajā mačā pārtrūka “Canucks” 12 spēļu punktu sērija.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. februārī viesos plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings”.