Bļugera “Canucks” nespēj sasmelt izlieto ūdeni un piekāpjas NHL pastarītei (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās Sanhosē “Sharks” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un desmit sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 46,7% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Sharks” aizsargs Tajs Embersons atklāja mača rezultātu, bet Filips Hroneks 16. minūtē panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Fabianz Zeterlunds vēlreiz izvirzīja vadībā Sanhosē vienību, bet 21 sekundi pirms perioda beigām Broks Besers realizēja otro “Canucks” vairākumu un panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 22. sekundē Mikaels Granlunds trešo reizi spēlē deva pārsvaru “Sharks”, bet Maiks Hofmans otrajā minūtē vairākumā to dubultoja.

Lai gan 17. minūtē Broks Besers spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, trešo reizi “Canucks” atspēlēties nespēja.

Kāpo Kakonens atvairīja 31 no 34 “Canucks” metieniem, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 18 no 22 “Sharks” raidījumiem.

Bļugers šosezon astoņās spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 29 punktiem 22 spēlēs atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet “Sharks” ar desmit punktiem 21 mačā ierindojas pēdējā, 32. pozīcijā NHL.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 29. novembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” vienību.