Bļugera “Canucks” ielaiž piecus vārtus piecās minūtēs un zaudē 17 vārtu spēlē (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 7:10 (2:1, 3:2, 2:7) piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 17 minūtēs un septiņās sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Canucks” aizsargs Īans Kouls atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Džei Tī Millers dubultoja pārsvaru. Joels Ēriksons Eks 20. minūtē gan vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Eliass Petersons atjaunoja “Canucks” divu vārtu priekšrocību, bet Džei Tī Millers desmitajā minūtē vairākumā panāca 4:1.

Metjū Boldijs 12. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, taču Džei Tī Millers 15. minūtē noformēja Hat-trick. Matss Zukarello 20. minūtē gan realizēja “Wild” vairākumu, gūstot kluba trešos vārtus.

Trešā mača nogriežņa sākumā “Wild” piecu minūšu laikā guva piecus vārtus, no 3:5 panākot 8:5, vārtus pa diviem vārtiem gūstot Joelam Ēriksonam Ekam (kurš tika pie Hat-trick) un Kirilam Kaprizovam, taču vienu ripu vārtos ieraidīja Marko Rossi.

“Canucks” gan spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, kad Ņikita Zadorovs un Broks Besers ieraidīja ripu “Wild” vārtos, taču Jonass Brodīns 67 sekundes pirms pamatlaika beigām izcēlās ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Divas sekundes pirms spēles noslēguma Kirils Kaprizovs tika pie Hat-trick un desmitajiem Minesotas vienības vārtiem.

“Wild” rindās seši punkti (3+3) Kirilam Kaprizovam un Joelam Ēriksonam Ekam, bet ‘vetru punkti (1+3) Marko Rossi un Metjū Boldijam.

Filips Gustavsons pirms nomaiņas atvairīja 11 no 16 “Canucks” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar sešiem no astoņiem atlikušajiem raidījumiem. Keisijs DeSmits apstādināja 17 no 25 “Wild” metieniem.

Bļugers šosezon 43 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 80 punktiem 57 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Wild” ar 58 punktiem 55 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 21. februārī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Kolorado “Avalanche”.