Bļugera “Canucks” atspēlējas no 1:4 un papildlaikā sakauj Merzļikina “Blue Jackets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (0:0, 1:4, 3:0, 1:0) papildlaikā pieveica Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 56 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 57,9% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periofdā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Aleksandrs Tesjē atklāja mača rezultātu.

Šons Kuralijs septītajā minūtē dubultoja pārsvaru, bet Broks Besers 16. minūtē vienus vārtus atguva.

Džeiks Bīns 18. minūtē atjaunoja “Blue Jackets” divu vārtu pārsvaru, bet Kirils Marčenko a9. minūtē vairākumā panāca 4:1 viesu labā.

Trešā mača nogriežņa sākumā “Canucks” izcēlās ar trim vārtiem vairākumā: otrajā minūtē Eliass Petersons samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, Broks Besers ceturtajā minūtē guva trešos “Canucks” vārtus, bet septītajā minūtē Besers noformēja Hat-trick un izlīdzināja rezultātu.

Papildlaika piektajā minūtē Eliass Petersons izrāva uzvaru Vankūveras vienībai.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 28 no 33 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 25 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Bļugers šosezon 35 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles, bet Merzļikins 27 spēlēs atvairījis 90,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,35 vārtus.

“Canucks” ar 71 punktu 49 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blue Jackets” ar 40 punktiem 48 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka Vankūveras komanda nopelnījusi vismaz punktu pēdējās 11 spēlēs pēc kārtas.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 7. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”, bet Merzļikina vienība sezonu turpinās 29. janvārī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Sietlas “Kraken”.