Bļugera “Canucks” atļauj vien 18 metienus pa saviem vārtiem un uzveic “Ducks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 11 minūtēs un 59 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders, taču piektajā minūtē Alekss Kilorns panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Konors Gārlands vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”. Vankūveras klubs atlikušajā spēles vārtus neielaida un izcīnīja uzvaru.

Keisijs DeSmits apstādināja 17 no 18 “Ducks” metieniem, bet Lūkass Dostals tika galā ar 29 no 31 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 49 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 85 punktiem 63 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Ducks” ar 47 punktiem 61 cīņā ierindojas 14. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 6. martā viesos plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.