“Blue Jackets” pirms pirmās mājas spēles godina bojāgājušo Gudro (VIDEO)

Džonijs Gudro, hokejazinas.com

Džonija Gudro piemiņa | Foto: Daily Faceoff

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” aizvadīja pirmo mājas spēli, kurā ar 3:4 (0:0, 2:3, 1:1) piekāpās Uvja Balinska Floridas “Panthers”.

Pirms spēles sākuma speciālā ceremonijā tika godināts vasarā bojāgājušais “Blue Jackets” hokejists Džonijs Gudro. Viņu kopā ar brāli Metjū notrieca automašīna, kuras vadītājs bija alkohola reibumā.

Visa Gudro ģimene bija ieradusies hallē. Džonija sieva ar diviem bērniem devās uz ledus, viņiem pievienojās Džonija ilggadējais komandas biedrs Šons Monahens.

Zīmīgi, ka dienu pirms spēles Džonija un Metjū tēvs Gajs Gudro piedalījās “Blue Jackets” treniņā. Viņam ir iepriekšēja pieredze trenera amatā.

Iesildīšanās laikā abu komandu hokejisti uzvilka kreklus ar Gudro uzvārdu un numuru “13” uz muguras.

Spēlei sākoties, “Blue Jackets” izlaida sākuma piecinieku laukumā, bet bez kreisā uzbrucēja. Tieši šajā pozīcijā spēlēja Gudro. Abu komandu spēlētāji pēc iemetiena 13 sekundes stāvēja bez kustības. Jāpiebilst, ka iemetienā stājās divi Gudro komandas biedri no Kalgari “Flames” laikiem – Šons Monahens un Sems Benets. Pēc tam spēle atsākās no 13. sekundes.

Pie arēnas griestiem tika pacelts baneris par godu Džonijam Gudro.

Visas godināšanas laikā līdzjūtēji skandināja “Johnny Hockey”, kas bija Gudro iesauka karjeras laikā.

Zīmīgi, ka Gudro ģimenes draugs Monahens otrās trešdaļas 12. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu. Viņš, svinot gūtos vārtus, pacēla pirkstu gaisā un norādīja un Gudro baneri, tādā veidā veltot vārtu guvumu bijušajam komandas biedram.

“Es jutu, ka Džonijs šovakar bija ar mums. Man bija sajūta, ka varu iemest. Par laimi man tas arī izdevās. Diemžēl, mēs zaudējām, bet es noteikti sajutu Džona atbalstu,” emocionāls pēc spēles bija Monahens.

Džonijs Gudro bija 31 gadu vecs.

Uzbrucējs NHL 11 sezonu laikā aizvadīja 763 spēles Kalgari “Flames” un “Blue Jackets” sastāvā, kurās sakrāja 743 (243+500) punktus.