“Blue Jackets” bez traumētā Merzļikina pieveic čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 6:3 (2:2, 1:0, 3:1) mājās apspēlēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Džastins Denforts atklāja mača rezultātu, bet Aleksandrs Nīlanders 14. minūtē dubultoja pārsvaru.

Meisons Morelli 18. minūtē vienus vārtus atguva, taču 42 sekundes vēlāk Viljams Karlsons izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Ēriks Gudbransons atjaunoja Kolumbusas kluba priekšrocību, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Aleksandrs Nīlanders guva savus otros un “Blue Jackets” ceturtos vārtus.

11. minūtē Čāndlers Stīvensons gan spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam.

Jegors Činakovs tomēr 12. minūtē panāca 5:3 “Blue Jackets” labā. bet Aleksandrs Nīlanders 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos, kā arī noformēja pirmo Hat-trick savā NHL karjerā.

Elvis Merzļikins šajā spēlē nepiedalījās traumas dēļ. Daņīls Tarasovs atvairīja 37 no 40 “Golden Knights” metieniem, bet Eidins Hils tika galā ar 27 no 32 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 35 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,21 vārtus.

“Blue Jackets” ar 52 punktiem 61 cīņā ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Golden Knights”, kas zaudējuši astoņus no pēdējiem desmit mačiem, ar 73 punktiem 62 spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 6. martā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Pitsburgas “Penguins” vienību.