“Blue Jackets” vadošais aizsargs: Plecam viss ir kārtībā

Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” aizsargs Zeks Verenskis intervijā ar “NHL.com” runāja par atveseļošanos no traumas un jauno treneri Maiku Bebkoku.

“Trenerim komandu vajag pacelt vajadzīgajos brīžos un viņam jāvirza grupu pareizajā virzienā. Domāju, ka viņš to jau ir sācis darīt, tāpēc arī visi ar nepacietību gaida treniņnometni un jauno sezonu,” aizsargs atklāja savu viedokli par Bebkoku.

“Bija patīkami ar viņu aprunāties, mums bija laba saruna. Es aizbraucu uz viņa māju Mičiganas štatā, parunājām par to, ko viņš sagaida no manis un komandas. Nedaudz ar viņu iepazinos un jāteic, ka viņš atstāja labu iespaidu. Jutu zināmu pacēlumu un jau no tā brīža tikai vēlos sākt treniņnometni un sezonu,” hokejists vēstīja par sarunu ar jauno kluba galveno treneri.

“Manam plecam viss ir kārtībā. Strādāju no visa spara jau kopš vasaras sākuma un tas noteikti palīdzēs. Neesmu spēlējis hokeju kopš [novembra], tā kā bija patīkami atkal kāpt uz ledus,” atklāja Verenskis.

Aizvadītajā sezonā Verenskis 13 spēlēs guva trīs vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Hokejists novembrī izmežģīja plecu un plēsa pleca saites, kā rezultātā viņam sezona noslēdzās pavisam agri.

“Blue Jackets” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 59 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 31. pozīcijā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)