“Blackhawks” lauzīs līgumu ar uzbrucēju Periju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Čikāgas “Blackhawks” ievietojusi uzbrucēju Koriju Periju neaizsargāto spēlētāju sarakstā ar nolūku lauzt viņa līgumu, vēstīts kluba oficiālajā mājaslapā.

Pēc iekšējas izmeklēšanas noskaidrots, ka Perijs iesaistījies darbībās, kas nonāk pretrunā ar viņa līgumā norādītajām prasībām, kā arī “Blackhawks” iekšējās kārtības noteikumiem.

Perijs nav bijis kopā ar komandu jau aptuveni nedēļu. Iepriekš “Blackhawks” ģenerālmenedžeris Kails Deividsons izteicās, ka uzbrucējs tuvākajā laikā nepievienosies klubam, taču uzsvēra, ka tas nav Perija lēmums.

Perija aģents vēlāk gan izplatīja paziņojumu, kurā tika teikts, ka viņš ir kopā ar ģimeni un tuvākajā laikā nepievienosies vienībai.

Vakardien internetu pāršalca baumas, ka Perijs it kā iesaistījies seksuāla rakstura attiecībās ar kāda komandas biedra mammu. Kluba pārstāvji caur insaideriem gan šādas baumas noliedza.

Šosezon 38 gadus vecais Perijs 16 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Vasarā uzbrucējs parakstīja viena gada, četru miljonu ASV dolāru līgumu ar Čikāgas vienību.

“Blackhawks” ar 12 punktiem 19 cīņās ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Čikāgas "Blackhawks"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)