Betmens: NHL algu griesti nākamgad varētu sasniegt 88 miljonus ASV dolāru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisārs Gerijs Betmens preses konferencē pēc NHL direktoru padomes sēdēs atklājis, ka NHL algu griesti nākamgad varētu sasniegt 88 miljonus ASV dolāru.

Betmens ziņoja, ka NHL šobrīd paredz algu griestus 87 līdz 88 miljonu ASV dolāru vērtībā, taču pieminēja, ka vēl ir par agru teikt, vai šis skaitlis būs redzams arī realitātē.

Šobrīd NHL algu griestu vērtība ir 83,5 miljoni ASV dolāru. Kopš 2019./2020. gada sezonas un Covid-19 pandēmijas šis skaitlis audzis par vien diviem miljoniem ASV dolāru.

Iepriekšējā piecu sezonu posmā NHL algu griesti auga par 10,5 miljoniem ASV dolāru.

Betmens arī atklāja, ka NHL šobrīd reāli neizskata iespēju paplašināties, taču uzsvēra, ka saņēmis interesi palielināt NHL komandu skaitu virs šī brīža 32 klubiem.

Komisārs arī pieminēja, ka par jaunu klubu būtu jāsamaksā ļoti lielu naudas summu. Sietlas “Kraken” īpašnieku grupa par franšīzi samaksāja 650 miljonus ASV dolāru, bet Otavas “Senators” vienība tikko tika pārdota par 950 miljoniem dolāru.

Visbeidzot, Betmens runāja par iespējamo pasaules kausu 2025. gadā: “Mēs turpinām strādāt ar spēlētāju asociāciju, bet situācija ir sarežģīta, jo Eiropas valstis nevēlas uz turnīru aicināt Krieviju. Tā joprojām ir problēma, kuru risinām. Joprojām arī strādājam pie olimpiskajām spēlēm – tajās piedalīties vēlas gan spēlētāji, gan NHL. Starptautiskajai Hokeja federācijai (IIHF) un Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK) gan pie tā būs jāpiestrādā.”

Jaunā NHL regulārā sezona sāksies 11. oktobrī ar maču starp Tampabejas “Lightning” un Nešvilas “Predators” plkst. 0:30 pēc Latvijas laika.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sportsnet.ca

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)