Beržeronam Hat-trick, Girgensona “Sabres” kapitulē “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) viesos piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 32 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, divreiz atņēma ripu pretspēlētājam, kā arī uzvarēja 18% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Bostonas kluba kapteinis Patrīss Beržerons atklāja mača rezultātu. Otrā perioda 13. minūtē Beržerons dubultoja “Bruins” priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē vairākumā Dāvids Pastrņāks palielināja “Bruins” pārsvaru līdz trim ripām, Teilors Hols vairākumā piektajā minūtē iemeta ceturto ripu “Sabres” vārtos šajā mačā, bet Patrīss Beržerons pielika treknu punktu spēlei 18. minūtē, noformējot Hat-trick.

Līnuss Ulmarks atvairīja visus 37 “Sabres” metienus, bet Dastins Tokarskis tika galā ar 27 no 32 “Bruins” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 55 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 81 spēlē nopelnījuši 73 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet Bostonas “Bruins” ar 107 punktiem 81 cīņā ir sestajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” naktī uz sestdienu, 30. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Čikāgas “Blackhawks” komandu.