SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bedārds: Cenšos veidot savu ceļu un nelīdzināties citiem spēlētājiem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) 2023. gada drafta 1. numurs Konors Bedārds ticis salīdzināts ar citām zvaigznēm, kas iepriekš tika izvēlēti draftā ar pirmo numuru.

Bedārds jūtās saviļņots, ka ticis iekļauts starp tādiem hokejistiem, taču nevēlās sevi ar kādu salīdzināt.

Bedārdu NHL draftā izvēlējās Čikāgas “Blackhawks”. Vairāki žurnālisti viņu salīdzina ar Sidniju Krosbiju (2005. gada 1. numurs, Pitsburgas “Penguins”), Patriku Keinu (2007. gada 1. numurs, “Blackhawks”) un Konoru Makdeividu (2015. gada 1. numurs, Edmontonas “Oilers”).

“Man ir liels gods būt iekļautam vienā teikumā ar lieliskiem hokejistiem, bet es esmu Konors Bedārds, nevis kāds cits. Cenšos iet savu ceļu un kļūt par labāko spēlētāju, nevis salīdzināt sevi ar citiem hokejistiem,” izteicās Bedārds.

Zīmīgi, ka “Blackhawks” pirmā regulārās sezonas spēle būs 10. oktobrī pret “Penguins”, kuras kapteinis ir Bedārda bērnības mīļākais spēlētājs Sidnijs Krosbijs.

Bedārds aizvadītajā sezonā Rietumu hokeja līgas (WHL) kluba Redžainas “Pats” rindās 57 cīņās guva 71 vārtus un atdeva 72 piespēles, kam septiņās izslēgšanas spēlēs pievienoja desmit precīzus metienus un desmit piespēles.

18 gadus vecais uzbrucējs U-20 pasaules hokeja čempionātā septiņās cīņās guva deviņus vārtus un atdeva 14 rezultatīvas piespēles, palīdzot Kanādas izlasei izcīnīt zelta medaļas.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)