Balinskis vēlreiz spēlē uzbrukumā, “Panthers” pieveic Merzļikina “Blue Jackets” (VIDEO)

Elvis Merzļikins un Uvis Balinskis, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins un Uvis Balinskis | Foto: Russell LaBounty-Imagn Images

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 3:2, 1:1) uzvarēja Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Balinskis šajā spēlē astiņās minūtēs un 20 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu divus paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu. Jāpiemin, ka Balinskis arī šo spēli pavadīja uzbrucēja pozīcijā.

Pirmajā periodā neviea no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 41. sekundē “Blue Jackets” uzbrucējs Kouls Silindžers mazākumā atklāja spēles rezultātu.

Antons Lundels 11. minūtē panāca neizšķirtu, bet 57 sekundes vēlāk Šons Monahens atjaunoja “Blue Jackets” pārsvaru.

Vēl pēc 37 sekundēm Dmitrijs Kuļikovs izlīdzināja rezultātu, taču vien divas sekundes pirms otrā perioda noslēguma Sems Reinhārts izvirzīja vadībā “Panthets”.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Ētu Lūstarīnens panāca 4:2 Floridas kluba labā. Džeimss van Rīmsdaiks 18. minūtē spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties Kolumbusas vienībai neizdevās un “Panthers” svinēja uzvaru.

Elvis Merzļikins atvairīja 18 no 22 “Panthers” metieniem, bet Spensers Naits tika galā ar 35 no 38 “Blue Jackets” raidījumiem.

Balinskis šosezon piecās spēlēs nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Merzļikins divās cīņās apstādinājis 85,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,68 ripas.

“Panthers” ar sešiem punktiem piecās spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar diviem punktiem trīs cīņās ieņem 14. pozīciju Austrumu konferencē.

Balinska klubs nākamo spēli aizvadīs 18. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.

Merzļikina vienība sezonu turpinās 18. oktobrī savā laukumā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bufalo “Sabres” klubu.