Balinskis spēlē uzbrucēja pozīcijā, “Panthers” pieveic “Bruins” (VIDEO)

Uvis Balinskis, hokejazinas.com

Uvis Balinskis | Foto: Fred Kfoury III, Icon Sportswire

Šovakar agrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (2:1, 2:2, 0:0) apspēlēja Bostonas “Bruins”.

Šajā spēlē Balinskis vairāku savainojumu dēļ spēlēja uzbrucēja pozīcijā, taču vairākumā darbojās kā ierasts – aizsarga pozīcijā.

Balinskis nospēlētajās 10:18 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 5. minūtē Džons Bīčers atklāja mača rezultātu, bet jau divas minūtes vēlāk Antons Lundels panāca izlīdzinājumu.

Perioda vidusdaļā Sems Reinhārts realizēja skaitlisko vairākumu, pirmoreiz izvirzot “Panthers” vadībā.

Otrās trešdaļas ievadā Brendons Karlo spēja izlīdzināt mača gaitu ar tālmetienu. Desmitajā minūtē Reinhārts izcēlās mazākumā, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Trīs minūtes vēlāk arī Lundels guva savus otros vārtus spēlē, bet jau pēc 67 sekundēm “Bruins” aizsargs Metjū Lohreins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās, taču uz ledus izvērtās vairāki asumi.

“Bruins” vārtsargs Džeremijs Sveimens atvairīja 22 no 26 metieniem, bet “Panthers” vārtsargs Sergejs Bobrovskis tika galā ar 24 no 27 metieniem.

Šosezon Balinskis četrās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” ar četriem punktiem četrās spēlēs ieņem 4. vietu Austrumu konferencē, kamēr “Bruins” ar četriem punktiem tikpat mačos ierindojas pozīciju zemāk.

Nākamo spēli “Panthers” aizvadīs 16. oktobrī, kad izbraukumā plkst. 2.00 pēc Latvijas laika spēkosies pret Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”.