Balinskis spēlē agresīvi, “Panthers” izcīna punktu pret “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:1, 1:0) papildlaikā piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 47 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Sems Reinhārts dubultoja Floridas kluba pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Bruins” kapteinis Breds Maršāns vienus vārtus atguva, bet Čārlijs Makavojs trešā mača nogriežņa astotajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika ceturtajā minūtē Pāvels Zaha izrāva uzvaru Bostonas klubam

Līnuss Ulmarks atvairīja 35 no 37 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 23 no 26 “Bruins” raidījumiem.

Balinskis šosezon astoņās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Panthers” astoņās cīņās tikuši pie deviņiem punktiem un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 17 punktiem deviņos mačos ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 3. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings”.