Balinskis atkal ārpus sastāva, “Panthers” pieveic “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 5:3 (2:2, 2:1, 1:0) uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Balinskis šajā mačā nepiedalījās.

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids, bet deītajā minūtē Evanders Keins dubultoja pārsvaru.

Kārters Verheigī 11. minūtē vairākumā vienus vārtus atguva, bet Niko Mīkola 16. minūtē panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Konors Makdeivids realizēja soda metienu un panāca 3:2 “Oilers” labā, taču vien minūti un astoņas sekundes vēlāk Niko Mīkola vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu.

14. minūtē Kevins Stenlunds pirmo reizi šajā cīņā izvirzīja vadībā mājiniekus, bet trešā mača nogriežņa 20. minūtē Sems Benets pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Oilers” vārtos.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 25 no 28 “Oilers” metieniem, bet Kelvins Pikards tika galā ar 27 no 31 “Panthers” raidījuma.

Šosezon 14 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” izcīnījuši septiņas uzvaras pēdējās astoņās cīņās un ar 25 punktiem 18 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Oilers” ar 11 punktiem 17 cīņās ierindojas 14. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 23. novembrī mājās plkst. 2:00 pret Bostonas “Bruins” vienību.