Balinskim virs 19 minūtēm uz ledus, “Panthers” izdara tikai 15 metienus, bet uzveic “Flyers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un 28 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks starp “Panthers” aizsargiem, pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 11. minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Reinhārts atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 55. sekundē Vladimirs Tarasenko vairākumā dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Kārters Verheigī panāca 3:0 “Panthers” labā, taču Bobijs Brinks 13. minūtē realizēja “Flyers” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva.

72 sekundes pirms pamatlaika beigām Sems Reinhārts pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos. Jāpiemin, ka tas bija Reinhārta 50. vārtu guvums šajā sezonā.

Entonijs Stolārzs atvairīja 32 no 33 “Flyers” metieniem, bet Fēlikss Sandstrems tika galā ar 11 no 14 “Panthers” raidījumiem. Kopumā “Panthers” vien 15 reizes spēja apdraudēt pretinieku vārtus.

“Panthers” rindās Balinskis 21 cīņā izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 35 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 97 punktiem 71 spēlē atrodas otrajā vietā Austrumu konferencē, bet “Flyers” ar 81 punktu 72 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 27. martā viesos plkst. 1:00 pret Bostonas “Bruins” vienību.