Balinskim trešais punkts NHL, “Panthers” bullīšos piekāpjas Austrumu konferences līderiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos zaudēja Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 19 sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks starp “Panthers” aizsargiem, atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Metjū Tkačuks atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 21. sekundē Ētu Lūstarīnens dubultoja pārsvaru. Šajā vārtu guvumā piespēli nopelnīja Uvis Balinskis.

Septītajā minūtē vairākumā Ādams Fokss vienus vārtus atguva, taču devītajā minūtē Artēmijs Panarins panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa 16. minīutē Kārters Verheigī vēlreiz izvirzīja vadībā Floridas klubu, bet vien 43 sekundes vēlāk Artēmijs Panarins izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienu sērijā Mikas Zibanejada un Artēmija Panarina vārtu guvumi nodrošināja uzvaru Ņujorkas vienībai.

Igors Šestjorkins atvairīja 27 no 30 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis apstādināja 34 no 37 “Rangers” raidījumiem.

“Panthers” rindās Balinskis 20 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 35 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” zaudējuši četras spēles pēc kārtas un ar 95 punktiem 70 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Rangers” ar 98 punktiem 71 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 25. martā viesos plkst. 0:00 pret Filadelfijas “Flyers” vienību.