Balinskim pozitīva lietderība, “Panthers” minimāli zaudē Losandželosā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un deviņas sekundes, trīs reizes meta pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienu sun atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda otrajā minūtē Losandželosas kluba uzbrucējs Kevins Fiala atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 14. minūtē “Kings” kapteinis Anže Kopitārs dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Sems Reinhārts vienus vārtus atguva, taču atspēlēties neizdevās un “Panthers” piedzīvoja zaudējumu.

Kems Talbots atvairīja 30 n0 31 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 25 no 27 “Kings” raidījumiem.

Šosezon 14 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” ar 21 punktu 16 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē. Šajā mačā pārtrūka Floridas kluba piecu uzvaru sērija.

Tikmēr “Kings” ar 21 punktu 15 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 18. novembrī viesos plkst. 5:00 pret Anaheimas “Ducks” vienību.