Balinskim otrais punkts karjerā, “Panthers” izcīna piekto uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (1:1, 1:0, 3:2) uzvarēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 47 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 13. minūtē “Panthers” uzbrucējs Raiens Lombergs atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Maiks Hofmans panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Sems Reinhārts vairākumā izvirzīja vadībā viesus, bet trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Tomāšs Hertls realizēja “Sharks” skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu.

70 sekundes vēlāk Lūks Kunins jau deva priekšrocību “Sharks” bet 11. minūtē Kārters Verheigī variākumā panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Vien minūti un trīs sekundes vēlāk Uvis Balinskis izdarīja metienu no zilās līnijas, kuru pielaboja uzbrucējs Kevins Stenlunds, panākot rezultātu 4:3 “Panthers” labā.

18. minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sharks” vārtos.

Entonijs Stolārzs atvairīja 19 no 22 “Sharks” metieniem, bet Makenzijs Blekvuds tika galā ar 26 no 30 “Panthers” raidījumiem

Šosezon 13 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” izcīnījuši piecas uzvaras pēc kārtas un ar 21 punktu 15 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Sharks” ar pieciem punktiem 16 cīņās ierindojas pēdējā, 32. pozīcijā NHL.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 17. novembrī viesos plkst. 5:30 pret Losandželosas “Kings” vienību.