Balinskim neieskaita vārtus, “Panthers” uzveic Bedārdu un “Blackhawks” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) uzvarēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 49 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmā perioda 39. sekundē mača rezultātu atklāja “Panthers” aizsargs Olivers Ekmans-Larsons, bet astotajā minūtē Džeisons Dikinsons panāca neizšķirtu.

12. minūtē Sems Reinhārts vairākumā vēlreiz deva priekšrocību Floridas klubam.

Vēlāk periodā Uvis Balinskis šķietami guva vārtus, taču Reinhārts traucēja pretinieku vārtsargu, kā rezultātā precīzais metiens netika ieskaitīts. Konors Bedārds 20. minūtē gan vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Sems Reinhārts ar saviem otrajiem vārtiem mačā trešo reizi izvirzīja vadībā “Panthers”, taču Konors Bedārds vien minūti un 18 sekundes vēlāk atkal panāca līdzsvaru rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Kārters Verheigī vairākumā panāca rezultātu 4:3 mājinieku labā. Šo pārsvaru Floridas komanda arī noturēja līdz mača beigām.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 24 no 27 “Blackhawks” metieniem, bet Arvids Soderbloms tika galā ar 27 no 31 “Panthers” raidījuma.

Šosezon 12 mačos Balinskis izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Panthers” ar 19 punktiem 14 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blackhawks” ar desmit punktiem 13 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 15. novembrī viesos plkst. 5:30 pret Sanhosē “Sharks” vienību.