Balinskim divi spēka paņēmieni, “Panthers” atspēlējas, bet zaudē savainotā Bļugera “Canucks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 3:5 (1:1, 0:2, 2:2) piekāpās savainotā Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 49 sekundes, kas bija aizsarga lielākais spēles laiks īsajā NHL karjerā. Sev atvēlētajā laikā hokejists pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet vien 20 sekundes vēlāk ar precīzu metienu atbildēja “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs.

Otrās trešdaļas 11. minūtē skaitlisko pārsvaru izmantoja Vankūveras kluba aizsargs Kārsons Sūsijs, taču pēc 34 sekundēm Eliass Petersons dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Sems Reinhārts vienus vārtus atguva, bet 15. minūtē Reinhārts ar saviem otrajiem vārtiem spēlē panāca izlīdzinājumu.

Andrejs Kuzmenko vien minūti vēlāk atjaunoja “Canucks” pārsvaru, bet Broks Besers 18. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Keisijs DeSmits atvairīja 33 no 36 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 30 “Canucks” raidījumiem.

Balinskis šosezon piecās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Panthers” piecās cīņās tikuši pie četriem punktiem un atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.

Bļugers šosezon vēl nav spēlējis. “Canucks” ar sešiem punktiem piecos mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 25. oktobrī mājās plkst. 2:45 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”, bet Bļugera vienība sezonu turpinās 25. oktobrī viesos plkst. 4:15 pret Nešvilas “Predators”.