Balinskim cīņa pret spēcīgo “Bruins”, Merzļikins šonakt vārtos Dalasā

Uvis Balinskis, hokejazinas.com

Uvis Balinskis | Foto: Floridas "Panthers"

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) paredzētas deviņas spēles, ieskaitot Latvijas hokejistu Uvja Balinska un Elvja Merzļikina pārstāvētajām komandām.

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” šajā naktī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos cīnīsies pret Dalasas “Stars” klubu.

Šosezon piecās spēlēs vārtsargs izcīnījis divas uzvaras un kopumā atvairījis 90,3% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 2,93 vārtus.

Jau zināms, ka šajā cīņā Kolumbusas vārtus sargās Merzļikins.

“Blue Jackets” ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar deviņiem punktiem sešos mačos ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Citā mačā plkst. 1:00 Uvja Balinska Floridas “Panthers” komanda izbraukumā krustos nūjas ar Bostonas “Bruins” vienību.

Balinskis šosezon septiņās spēlēs punktus nav guvis un vidēji spēlē uz ledus pavadījis 13 minūtes un 53 sekundes.

Kopumā izdarījis sešus metienus pa vārtiem, izpildījis deviņus spēka paņēmienus, bloķējis piecus pretinieku metienus, nopelnījis sešas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

“Panthers” ar astoņiem punktiem septiņos mačos atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 15 punktiem astoņās cīņās ieņem pirmo pozīciju Austrumu konferencē.