Balinskim 17 minūtes uz ledus un “+1”, “Panthers” pieveic “Sharks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pārspēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un sešas sekundes, kas bija aizsarga lielākais spēles laiks īsajā NHL karjerā. Sev atvēlētajā laikā hokejists pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Fabians Zeterlunds vairākumā atklāja mača rezultātu.

Minūti un 19 sekundes vēlāk Kārters Verheigī panāca izlīdzinājumu, bet 16. minūtē Sems Reinhārts realizēja “Panthers” skaitlisko pārsvaru un jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

Divas sekundes pirms spēles beigām Kevins Stenlunds ieraidīja ripu tukšos “Sharks” vārtos un  Floridas klubs svinēja uzvaru.

Entonijs Stolārzs atvairīja 27 no 28 “Sharks” metieniem, bet Makenzijs Blekvuds tika galā ar 32 no 34 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šosezon sešās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Panthers” sešās cīņās tikuši pie sešiem punktiem un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Sharks” ar vienu punktu sešos mačos ierindojas pēdējā, 32. vietā NHL.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 29. oktobrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Kraken”.