Balinskim “+1”, “Panthers” izcīna pirmo uzvaru sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:0, 1:3) apspēlēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 12 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Reinhārts atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Kārters Verheigī dubutoja pārsvaru.

Niko Mikola otrā perioda 12. minūtē jau guva trešos viesu vārtus, bet Sems Reinhārts trešās trešdaļas 59. sekundē vairākumā palielināja Floridas kluba pārsvaru līdz četrām ripām.

“Devils” gan pamanījās pabiedēt “Panthers” – ceturtajā minūtē Ēriks Haula realizēja skaitlisko pārsvaru, tiekot pie pirmajiem mājinieku vārtiem, devītajā minūtē Maikls Maklauds atguva vēl vienus vārtus, bet 18. minūtē Jespers Brats vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Floridas klubs tomēr spēja noturēties līdz beigām un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 31 no 34 “Devils” metieniem, bet Vīteks Vanečeks tika galā ar 26 no 30 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šosezon trīs spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Panthers” trīs cīņās tikuši pie diviem punktiem.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 20. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs” vienību.