Balinska “Panthers” pieveic “Maple Leafs” un izcīna pirmo vietu Atlantijas divīzijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (0:2, 4:0, 1:0) apspēlēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Balinskis šajā mačā desmit minūtēs un 51 sekundē pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmās trešdaļas ceturtajā minūtē “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 12. minūtē Noa Gregors dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda 28. sekundē Kārters Verheigī vienus vārtus atguva, bet 11. minūtē Sems Benets panāca izlīdzinājumu.

Sems Reinhārts vien desmit sekundes vēlāk izvirzīja vadībā “Panthers”, taču 14. minūtē Brendons Montūrs panāca 4:2 mājinieku labā.

Jāpiemin, ka otrās trešdaļas gaitā Floridas klubs izdarīja 29 metienus pa Toronto komandas vārtiem.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Sems Reinhārts pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Maple Leafs” vārtos.

Entonijs Stolārzs atvairīja 24 no 26 “Maple Leafs” metieniem, bet Džosefs Vols tika galā ar 37 no 41 “Panthers” raidījuma.

Balinskis “Panthers” rindās 26 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 110 punktiem 82 spēlē atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē un pirmajā Atlantijas divīzijā, bet “Maple Leafs” ar 102 punktiem 81 cīņā ieņem piekto pozīciju Austrumu konferencē un trešo Atlantijas divīzijā.

Pirmajā kārtā Floridas klubs cīnīsies pret Tampabejas “Lightning”, bet “Maple Leafs” spēkosies ar Bostonas “Bruins”.