Balinska “Panthers” pārbaudes spēlē piekāpjas “Senators”

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) piekāpās Otavas “Senators” vienībai.

Balinskis šajā mačā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Antons Lundels atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Jirži Smejkals panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 11. sekundē Robijs Jerventī izvirzīja vadībā mājiniekus, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē Lundels ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Pārkers Kellijs vēlreiz deva priekšrocību “Senators” komandai, bet 19. minūtē Dreiks Batersons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos

Antons Forsbergs atvairīja 33 no 35 “Panthers” metieniem, bet Spensers Naits tika galā ar 27 no 30 “Senators” raidījumiem.

“Panthers” regulāro sezonu sāks 13. oktobrī viesos ar maču pret Minesotas “Wild” komandu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.