Balinska “Panthers” nespēj sasmelt izlieto ūdeni un piekāpjas “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:6 (1:1, 1:3, 2:2) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Aizsargs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 40 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Jets” uzbrucējs Marks Šaiflī vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Sems Reinhārts realizēja “Panthers” skaitlisko pārsvaru panāca neizšķirtu.

Jau otrās trešdaļas 25. sekundē Evans Rodrigezs izvirzīja vadībā Floridas klubu, bet Kails Konors vien desmit sekundes vēlāk izlīdzināja spēles rezultātu.

Devītajā minūtē Morgans Barons atjaunoja “Jets” priekšrocību, bet desmitajā minūtē Dilans Demelo guva ceturtos Vinipegas kluba vārtus.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Meisons Apeltons mazākumā palielināja rezultāta starpību līdz trim vārtiem.

Kārters Verheigī 17. minūtē vienus vārtus atguva, bet Evans Rodrigezs minūti un piecas sekundes vēlāk panāca 4:5. Metjū Tkačuks gandrīz pat izlīdzināja rezultātu mača izskaņā, taču viņa metiens norībināja vārtu stabu.

Atspēlēties “Panthers” gan neizdevās – Kails Konors minūti un desmit sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos Floridas komandas vārtos un “Jets” svinēja uzvaru.

Konors Helebaks atvairīja 29 no 33 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 29 no 34 “Jets” raidījumiem.

Balinskis šosezon divās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Panthers” divās cīņās pie punktiem nav tikuši.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 17. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.