Balinska “Panthers” izcīna sauso uzvaru pār “Red Wings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Detroitas “Red Wings” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 47 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu pirmā perioda 20. minūtē atklāja “Panthers” uzbrucējs Stīvens Lorencs.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet Antons Lundels trešā mača nogriežņa 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos Detroitas vienības vārtos.

Sergejs Bobrovskis atvairīja visus 22 “Red Wings” metienus, bet Džeimss Raimers tika galā ar 25 no 26 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šosezon deviņās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Panthers” deviņās cīņās tikuši pie 11 punktiem un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 13 punktiem 11 mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 5. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.