Balinska “Panthers” ātri iemet divus vārtus un izcīna uzvaru pār “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) apspēlēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un desmit sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 18. minūtē “Panthers” uzbrucējs Kevins Stenlunds atklāja mača rezultātu, bet vien septiņas sekundes pirms trešdaļas beigām Olivers Ekmans-Larsons dubutoja pārsvaru.

Otrā mača nogriežņa 12. minūtē Mičs Mārners vairākumā vienus vārtus atguva.

Atlikušajā spēles daļā “Maple Leafs” vairāk meta pa vārtiem, taču lieliski spēlējošo Sergeju Bobrovski pārspēt neizdevās.

Sems Reinhārts divas sekundes desmitdaļas pirms mača beigām ieraidīja ripu tukšos Toronto kluba vārtos un Balinska klubs svinēja uzvaru.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 30 no 31 “Maple Leafs” metiena, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 21 no 23 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šosezon četrās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies, bet “Panthers” četrās cīņās tikuši pie četriem punktiem.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 22. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” vienību.