Balinska “Panthers” apšauda vārtus, trīsreiz atspēlējas un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Uvis Balinskis, hokejazinas.com

Uvis Balinskis | Foto: Jim Rassol-Imagn Images

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 1:0) uzvarēja Vegasas “Golden Knights” vienību.

Balinskis šajā spēlē astoņās minūtēs un 16 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu. Jāpiemin, ka Balinskis arī šo spēli pavadīja uzbrucēja pozīcijā.

Pirmā perioda 20. minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Taners Pīrsons atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Sems Reinhārts panāca neizšķirtu.

15. minūtē Kīgans Kolesārs vēlreiz izvirzīja vadībā Vegasas klubu, taču Sems Benets 20. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Brets Haudens trešo reizi deva priekšrocību viesu klubam, bet 13. minūtē Ētu Lūstarīnens atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

17 sekundes pirms papildlaika noslēguma Gustavs Forslings izrāva uzvaru “Panthers” vienībai.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 23 no 26 “Golden Knights” metieniem, bet Iļja Samsonovs apstādināja 45 no 49 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis šosezon septiņās spēlēs nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.

“Panthers” ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Balinska klubs nākamo spēli aizvadīs 18. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.