Balinska aktīvais sniegums palīdz “Panthers” pārbaudes spēlē uzvarēt “Lightning”

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos pārbaudes spēlē ar rezultātu 6:3 (1:1, 2:2, 3:0) uzvarēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 58 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Aizsargs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Lightning” aizsargs Viktors Hedmans atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē Kevins Stenlunds panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ņikita Kučerovs vēlreiz deva priekšrocību “Lightning”, bet 11. minūtē Ētu Lūstarinens vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

Lai gan 14. minūtē Tampabejas komandas kapteinis Stīvens Stemkoss izmantoja skaitlisko pārsvaru un trešo reizi izvirzīja vadībā mājiniekus, vien 76 sekundes vēlāk Niks Kozinss atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Džastins Sourdifs jau panāca labvēlīgu rezultātu Floridas klubam. Raiens Lombergs 12. minūtē dubultoja viesu pārsvaru, bet 42 sekundes pirms pamatlaika beigām Kevins Stenlunds ieraidīja ripu tukšos “Lightning” vārtos.

Entonijs Stolārzs atvairīja 16 no 19 “Lightning” metieniem, bet Mets Tomkinss tika galā ar 46 no 51 “Panthers” raidījuma.

“Panthers” regulāro sezonu sāks 13. oktobrī viesos ar maču pret Minesotas “Wild” komandu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.