Balcers pirmajā maiņā izceļas ar aktīvu spēli, Vilmanim bloķēts metiens un spēka paņēmiens (VIDEO)

Latvijas uzbrucēju Rūdolfa Balcera un Sanda Vilmaņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” dalītajās spēlēs ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja un ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:0, 0:3) piekāpās Nešvilas “Predators” vienībai.

Pirmajā mačā piedalījās Balcers, 18:01 minūtēs uz ledus izdarot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī izpildot divus spēka paņēmienus un pametot laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Balcers maču aizvadīja pirmajā maiņā, kā arī viņa četri metieni bija labākais rezultāts “Panthers” komandā. Latvijas uzbrucēja maiņas biedrs Aleksandrs Barkovs izcēlās ar vārtu guvumu papildlaikā un rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Vilmanis zaudējumā uz ledus pavadīja 10:35 minūtes, izpildīja spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Nākamā spēle Floridas vienībai naktī uz 30. septembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes” vienību.