Balcers: Esmu sajūsmā būt uz ledus ar šiem puišiem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Florida “Panthers” latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers izteicies par klubu maiņu un nākotnes mērķiem.

Kā zināms, tad viņa iepriekšējais klubs Sanhosē “Sharks” nolēma ar viņu līgumu nepagarināt, ko uzreiz izmantoja pagājušās regulārās sezonas uzvarētāji Floridas “Panthers”.

Balcers sniedzis komentāru par notikušo.

“Kad biju Sanhosē, treneru korpuss man uzticējās. Ieguvu tādu spēles laiku, kādu principā gribēju. Tas deva pieredzi. Traumu dēļ neaizvadīju tik daudz spēles, cik gribēju. Ceru, ka tas izdosies tagad. Sezona ir ļoti gara,” iesāk latviešu uzbrucējs.

Viņš piebilda: “Esmu sajūsmināts būt kopā uz ledus ar visiem šiem spēlētājiem [domāts – “Panthers” – red. piez.]. Redzēt viņu līmeni un tehniskās prasmes un izjust to uz savas ādas. Šī ir lieliska komanda. Pievienošanās Floridai deva jaunu dzirksteli. Nekad vēl neesmu izbaudījis “play-off” hokeju. Ceru, ka tagad man būs tāda iespēja. Un kas zina – varbūt paveikt ko lielu.”

“Panthers” kļūs par trešo komandu Balcera NHL karjerā. Iepriekš, no 2018. līdz 2020. gadam, viņš spēlēja Otavas “Senators”, pēc tam pārejot uz “Sharks”, kur aizvadīja divas sezonas. Kopumā līgā latvietis aizvadījis četras sezonas, sakrājot 57 (25+32) punktus 153 mačos.

Aizvadītajā sezonā Balcers 61 NHL mačā sakrāja 23 (11+12) punktus. Latvijas izlases sastāvā pasaules čempionātā septiņos mačos guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Autors: Roberts Ūdris

Komentāri (0)