Balcers aktīvs, arī “Panthers” atklāj sezonu ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) uzveica Ņujorkas “Islanders” vienību.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 14:02 minūtes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, vienreiz atdeva ripu pretiniekam, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļa 13. minūtē Ētū Lūstarīnens atklāja mača rezultātu Floridas kluba labā.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Noa Dobsons vairākumā panāca izlīdzinājumu, taču vien 30 sekundes vēlāk Patriks Hornkvists vēlreiz vadībā izvirzīja “Panthers”. 19. perioda minūtē Metjū Tkačuks raidīja ripu tukšos “Islanders” vārtos un Floridas klubs izcīnīja uzvaru.

Sergejs Bobrovskis sajā mačā atvairīja 31 no 32 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 26 no 28 “Panthers” raidījumiem.

Nākamais mačs Floridas klubam jau rīt plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres” vienību.